Новини міста Вишгород http://vyshgorod.osp-ua.info/ Новини міста Вишгород uaWed, 21 Nov 2018 22:45:47 +0200 <![CDATA[Вишгород :З початку року на Київщині народилося майже 5 тисяч дітей]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-120596.html Wed, 21 Nov 2018 17:58:25 +0200 <![CDATA[Вишгород:Димерські колеса - 2018]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-121019.html Tue, 20 Nov 2018 17:58:05 +0200 <![CDATA[Вишгород:Перший транш на проекти з енергоефективності]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-121329.html Mon, 19 Nov 2018 17:58:56 +0200 <![CDATA[Вишгород:Солодкі 17!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-121297.html Fri, 16 Nov 2018 17:27:12 +0200 <![CDATA[Вишгород:Безкоштовна благодійна медична акція]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-120808.html Tue, 09 Oct 2018 17:58:16 +0300 <![CDATA[Вишгород:Офіцерський призов]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-120704.html Sat, 06 Oct 2018 17:58:21 +0300 <![CDATA[Вишгород: зв’язок часів]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-120639.html Mon, 17 Sep 2018 17:58:09 +0300 <![CDATA[Вишгород:Урочисте відкриття пілотного проекту «Шлюб за добу»]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-120613.html Wed, 12 Sep 2018 17:58:14 +0300 <![CDATA[Вишгород:У школі № 1 вітали першачків і вчителів-ветеранів]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-120578.html Mon, 10 Sep 2018 17:58:21 +0300 <![CDATA[Вишгородський камерний театр]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-120445.html Fri, 24 Aug 2018 17:58:33 +0300 <![CDATA[Вишгород:На роздерибанених ділянках буде парк]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118751.html Thu, 02 Aug 2018 17:58:05 +0300 <![CDATA[Вишгород — місто дітей]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-119912.html Tue, 31 Jul 2018 17:58:06 +0300 <![CDATA[Громадський бюджет Вишгорода 2018! Подання проектів — до 01.08.2018 р]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-120049.html Wed, 18 Jul 2018 17:58:04 +0300 <![CDATA[Вишгород:Сюрприз для любителів спорту]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118978.html Mon, 04 Jun 2018 17:58:18 +0300 <![CDATA[Вишгород:Я знаю все про Україну]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-119235.html Tue, 22 May 2018 17:58:03 +0300 <![CDATA[Вишгород:Пропозицію мера ветерани підтримали одноголосно]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-119141.html Wed, 25 Apr 2018 17:58:14 +0300 <![CDATA[Вишгород:Профілактичне хлорування і дезінфекції водопровідної мережі міста]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-119067.html Thu, 19 Apr 2018 17:59:40 +0300 <![CDATA[Вишгород:Друге життя упаковки]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118474.html Thu, 19 Apr 2018 17:44:07 +0300 <![CDATA[Вишгород:Великодній кошик здорожчав на третину]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118993.html Tue, 10 Apr 2018 17:58:40 +0300 <![CDATA[Вишгород:Великодній кошик здорожчав на третину]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118994.html Thu, 05 Apr 2018 21:08:40 +0300 <![CDATA[Вишгород:.Перехрестя життя Кобзаря]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118875.html Fri, 30 Mar 2018 17:58:57 +0300 <![CDATA[Вишгород:Призов на строкову військову службу]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118718.html Tue, 27 Mar 2018 17:58:55 +0300 <![CDATA[Вишгород:На роздерибанених ділянках буде парк]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118541.html Fri, 09 Mar 2018 17:58:37 +0200 <![CDATA[Вишгород:За даними щотижневого моніторингу, останнім тижнем з 3 по 9 лютого 2018 року на грип та ГРВІ на Київщині захворіло 19 тисяч 28 осіб, з них 12 тисяч 704 діте]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118446.html Wed, 21 Feb 2018 17:58:48 +0200 <![CDATA[Вишгород:Дельфін Свім — найкращі]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118201.html Tue, 13 Feb 2018 17:58:00 +0200 <![CDATA[Вишгород:Джерелята – талановиті друзі Пізнайка]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118228.html Fri, 09 Feb 2018 17:58:28 +0200 <![CDATA[Турнір із сучасного мечевого бою Кубок Вишгорода]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118091.html Tue, 23 Jan 2018 17:58:07 +0200 <![CDATA[Вишгород:З Різдвом Христовим!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117947.html Thu, 18 Jan 2018 17:58:24 +0200 <![CDATA[Вишгород:Свято спорту завдяки трьом Миколаям]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117887.html Fri, 05 Jan 2018 17:58:09 +0200 <![CDATA[Вишгород:Версію самогубства Ноздровської слідство не розглядає]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117901.html Wed, 03 Jan 2018 17:58:30 +0200